Ośrodek namysłowska
       

BOGUSŁAWA KUSZTAL

 

Jest doświadczoną nauczycielką wf-u i instruktorką korektywy. Ludzie aktywni fizycznie budzą w niej pozytywną  energię i zapał do pracy. „Każdego serdecznie  witam i zapraszam  do ćwiczeń na sali gimnastycznej i w wodzie !

   
 

MONIKA DZIACZKOWSKA

 

Instruktorka fitness i rekreacji ruchowej w różnych formach gimnastyki. Absolwentka WSKFiT w Pruszkowie. Fitness to jej wielka pasja, sposób na dobre samopoczucie, a także praca zawodowa. Swoją energię stara się przekazać każdemu uczestnikowi zajęć, mobilizując go przy tym do sporej dawki wysiłku. Uwielbia zajęcia wzmacniające. Największą satysfakcję daje jej dobry humor i uśmiech na twarzach klientów.

   

MARCIN KLESER

 

Instruktor rekreacji ruchowej - specjalność kulturystyka. Trener klasy 3.  Dyplomowany specjalista ds. dietetyki.

   

KAROL RONOWSKI

 

Instruktor rekreacji ruchowej – specjalność: pływanie od 2011 roku,młodszy ratownik WOPR od 2008 roku, ratownik WOPR od 2009 roku, kurs KPP, certyfikat szkolenia BLS – Basic Life Suport, AED – Automated External Defibrillator, wychowawca wypoczynku. Zainteresowania: pływanie, piłka nożna, parkour, free runing i sztuki walki
   
   

BEATA WOJEWÓDKA

 

absolwentka warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor fitness i aqua fitness, uczestniczka wielu szkoleń i konwencji. Uprawnienia posiada od 2006roku i od tego czasu nieprzerwanie prowadzi zajęcia. Pasjonatka sportu i aktywności fizycznej doskonale odnajduje się w prowadzeniu  aqua aerobicu. Jest pomysłodawczynią zajęć BRZUCHOMANIA w naszym ośrodku cieszących się bardzo dużą popularnością wśród pań. Odpowiednio dobrane ćwiczenia, doskonała muzyka i atmosfera na zajęciach sprawiają, że panie wychodzą zmęczone ale bardzo zadowolone i uśmiechnięte :)

   

 

 

   
   
   
 

 

BERNARD ALUCHNA

 

doświadczony instruktor nauki pływania, specjalista w stylu dowolnym. Reprezentant warszawskich klubów: Sparty i Legii. Dwukrotny mistrz Polski na 100 m stylem dowolnym (1960 r. i 1961 r.) i w sztafecie 4x200 m stylem dowolnym, olimpijczyk z Rzymu 1960 r. na 100 m stylem dowolnym.

   
   

JANUSZ WASIUK

 

Ratownik WOPR od 1974 roku, w Ośrodku Inflancka – od 03.12.1986 roku. Od 1995 roku uczestnik MASTERS, od 2005 roku sędzia pływacki drugiej klasy, 2011 – uczestnik MORS MASTERS. Zainteresowania: aktywny sport.

 

   
   

KATARZYNA PYZLAK

 

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie – wydział Wychowanie Fizyczne. Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalizacją „Fitness”, instruktorka aqua aerobic, trenerka siatkówki, instruktorka snowboardu, instruktorka gimnastyki korekcyjnej .      

Od 6 lat pracuje jako instruktorka fitness, od 3 jako instruktorka aqua aerobic. Ulubione zajęcia: TBC, ABT, PŁASKI BRZUCH, CIRCUIT, PILATES,PIŁKI,PUMP.    

Jest osobą wesołą i spontaniczną, chętnie współpracuje w grupie, a jej zajęcia są dynamiczne i różnorodne.                                       

Zainteresowania: siatkówka, siatkówka plażowa, taniec, windsurfing, snowboard, fitness, podróże, książki, teatr.

   
   

DOROTA JUSZCZYK

 

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness Nowoczesne formy Gimnastyki, Instruktor Kulturystyki, prowadzi również aqua aerobik,  Jako instruktor bardzo ceni możliwość ciągłego rozwoju oraz bliski kontakt z ludźmi.Swoim zapałem oraz chęcią do wykonywania ćwiczeń jest w stanie zmobilizować grupę do dużego wysiłku.
Jej ulubione formy zajęć to wszelkie formy wzmacniające jak TBC, ABT, Intervał -  wtedy może wyładować swoją nieposkromioną energię, ale specjalizuje się także w spokojnych formach zajęć, takich jak Pilates, Joga czy Stretching, które uczą kontroli własnego ciała i prawidłowego oddechu, a także wpływają odprężająco na ciało i umysł.
Twierdzi, że nic tak nie dodaje jej sił jak zadowolenie i uśmiech na twarzach ćwiczących.

   
   

KAMIL JASIŃSKI

 

Licencjonowany instruktor fitness oraz kulturystyki. Uwielbia prowadzić zajęcia, szczególnie wzmacniające, które wymagają zaangażowania i wytrwałości. Pasjonat aktywności fizycznej, propagator zdrowego trybu życia i żywienia. Posiada duże doświadczenie w planowaniu treningów na siłowni, sali gimnastycznej, dobieraniu odpowiednich programów treningowych dla osób chcących poprawić swoja sylwetkę, lub przygotować się fizycznie pod daną dyscyplinę sportu. Zawsze chętnie służy radą i pomocą. Hobbystycznie uprawia sporty walki.

   
   

MAGDALENA KRAWCZYK

 

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego – wydział Wychowanie Fizyczne. Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness, instruktor kulturystyki, trener lekkiej atletyki, instruktor pływania i nordic walking. Przez wiele lat uprawiała lekką atletyką, zdobywając wielokrotnie tytuły mistrzyni Polski w pchnięciu kulą. Z pasją łączy zajęcia fitness i ćwiczenia na siłowni. Wiedzę zdobytą w trakcie pracy na siłowni wykorzystuje prowadząc zajęcia w ciekawy i urozmaicony sposób. Od wielu lat z chęcią uczestniczy w szkoleniach, konwencjach i wartsztatach, które pomagają ją rozwijać swoją wiedzę i umiejętności. W każdej wolnej chwili uwielbia czytać książki.  Dużo czasu zabiera jej również częste eksperymentowanie w kuchni przy wymyślaniu nowych potraw i deserów.